Winterfrost Legacy (windows)

Winterfrost Legacy

Winterfrost Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winterfrost Legacy, tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz fantastik bir online rol yapma oyunudur.

Fantastik diyarlarda aklınıza gelebilecek her ırkın kendi birlikleri arasında huzurla yaşadığı bir dünya hayal edin. Daearen'de hayat mutlu mesut ilerlerken tarih boyunca klanlar arası savaşlar olmuş, ancak hiçbiri Winterfrost Savaşı kadar unutulamaz olmamıştı. Tüm ırklar huzur içende yaşarken tarih tekerrür etti ve Winterfrost beklenmeyen bir saldırı aldı. Biz de Winterfrost Legacy'e ilk girdiğimizde oradan kurtulan bir kahramanın rolünü üstleniyor, eskilerin bahsettiği kaderin gizemini çözmek için maceraya atılıyoruz.

Winterfrost Legacy, diğer web tabanlı oyunların aksine zengin bir hikaye içeriği sunuyor. Oyunun daha başından bu denli bir giriş yapması beni gerçekten şaşırttı. Oyun içinde pek görmesekte en azından diyaloglar ve okunabilir kitaplar arasından öğrenebileceğiniz hikaye hiç de fena değil. Bunun hemen sonrasında sınıfınızı seçerek kaderinizi çizmeye başlıyorsunuz. Hayırlı olsun! Artık siz Winterfrost'tan çıkma bir büyücü, savaşçı, suikastçi ya da şamansınız!

Sınıf seçimine göre oyunda verilen yetenekler kolayca alışabileceğiniz türden. Zaten görev sistemi de birbirine bağlı ilerlediği için Winterfrost'a alışmak çok kolay oluyor. Buradaki tek sorun, oyunun arayüzünün ciddi anlamda kötü hazırlanışı. Zaten ücretsiz olduğu için köşelerde sürekli çıkan VIP fırsatları veya gerçek parayla satılan eşyalar dönerken, bir de can barı gibi önemli şeylerin orantısızlığı oyunu takip etmeyi zorlaştırıyor diyebilirim. Tabii oyuna tarayıcınız üzerinden bağlandığınız için arayüze veya grafiklere müdahale etme gibi bir lüksünüz de olmuyor. Onun dışında neyin nerede olduğu konusunda çok sıkıntı yaşamıyor, eşya sistemi ve mount gibi birçok ünlü online oyunda gördüğünüz pencereleri hemen ezberliyorsunuz.

Winterfrost, aslında kendi kulvarında iyi bir MMORPG oyunu olmaya aday. Online oyunlarda görmeye alıştığımız şeyler kadar ince ayrıntılara da önem vermesi, harita boss'ları, zindanlar, mount ve geniş yetenek yelpazesiyle fantastik MMORPG türünün hastaları için tercih edilebilir bir seçenek. R2 Games'in diğer oyunlarına da bakacak olursanız oyunları en verimli şekilde aktarmaya çalıştıklarını görürsünüz, en azından oyuncularıa olayın ne olduğunu anlatan bir altyapısı var.

Winterfrost Legacy'i hemen ücretsiz oynamaya başlamak için yukarıdaki "Hemen Kaydol!" tuşundan kaydınızı gerçekleştirebilir ve tarayıcınız üzerinden oyunun sunucularına bağlanabilirsiniz. Yeni çıktığı için dünyanın dört bir yanından insanlarla da karşılaşmanız mümkün!

ARTILAR

Sınıf seçenekleri

Harita ve mekanlar çok hoş

Hikaye düzeni

EKSİLER

Arayüz kullanışsız ve çok dolu

Görevler tekrar ediyor

Savaş sistemi