Word Twist (windows)

Word Twist

Word Twist
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Word Twist, Windows cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz İngilizce kelime türetme oyunu.

Word Twist, Windows tablet ve bilgisayar kullanıcılarına özel hazırlanmış kelime türetme oyunları arasında. Tamamen ücretsiz olarak oynayabildiğimiz kelime oyununda amacımız verilen süre içerisinde olabildiğince fazla sayıda kelime ortaya çıkarmak.

Word Twist, adından da tahmin edeceğiniz üzere İngilizce kelime bilgimizi konuşturabildiğimiz bir oyun. Farklı zorluk düzeylerinde farklı oyun stillerinde oynamamıza izin verilen oyunda 1.5 dakika içerisinde harf sayısına takılmadan olabildiğince kelime türetmeye çalışıyoruz. Bulduğumuz her kelime için puan kazanıyoruz ve verilen puan harf sayısına göre değişiklik gösteriyor. Süre içerisinde bulduğumuz kelimeleri sağ üst köşeden takip edebiliyoruz. En kolay modda bu şekilde oyun ilerliyor. Diğer modlarda oynamayı seçersek harf sayısını da dikkate almamız gerekiyor. Klasik dışındaki tüm modlarda aynı oynanış geçerli.

Word Twist’in beğenmediğim yanlarından biri sadece tek başımıza oynamamıza izin vermesi oldu. Kelime türetirken yanımızda arkadaşımızda olsaydı veya dünya genelinde bir oyuncuyla birlikte yarışsaydık bizce eğlence dozu biraz daha yüksek olurdu. Oyunun diğer bir kötü yanı da sadece İngilizce dili desteklemesi. Eğer Türkçe kelime üretebileceğiniz bir oyun arıyorsanız boşuna yüklemeyin derim.

YORUMLAR