XANA Evolution Antivirus 5.0.0.5 (windows)

XANA Evolution Antivirus

XANA Evolution Antivirus
ÜCRETSİZ
İndir 11.09 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

XANA Evolution Antivirus ile bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları temizleyebilirsiniz

XANA Evolution Antivirus bilgisayarınızda virüs tarama ve virüs temizleme işlemlerini gerçekleştirerek virüs koruması sunan, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir antivirüs programıdır.

XANA Evolution Antivirus bilgisayarınıza bilginiz haricinde sızmış olan virüsleri tespit etmek ve bu virüsleri silmek için tasarlanmış bir antivirüs yazılımıdır. Program kullanıcılara virüsleri tespit etmek için farklı arama seçenekleri sunuyor. Dilerseniz XANA Evolution Antivirus aracılığıyla bütün sisteminizi virüslere karşı tarayabileceğiniz gibi kişiselleştirilmiş seçeneklerle virüs taraması da yapabilirsiniz ve sadece belirleyeceğiniz klasörleri virüslere karşı tarayabilirsiniz.

XANA Evolution Antivirus sistem taramaları sonucu bulunan virüsleri ayrı bir pencerede bir araya toplar ve size bu virüslerin bulundukları dosya konumunu listeler. Bu pencerede kullanıcının virüsleri seçerek silmesine imkan tanınıyor. Dilerseniz bütün virüsleri tek bir tıklamayla silebilmenize de imkan verilmiş.

XANA Evolution Antivirus virüs tarama ve temizleme işlemlerinin haricinde kullanışlı yardımcı araçlara da sahiptir. XANA Evolution Antivirus kalıcı olarak dosya silme ve güvenli sörf yapma araçlarının yanında şifreli işlemlerinizin güvenliğini arttıracak bir sanal klavye aracını da ücretsiz olarak kullanıcılara sunmakta.