XXCLONE 2.08.6 (windows)

XXCLONE

XXCLONE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    230

  • Üretici

    Pixelab, Inc.

XXCLONE programı sayesinde bilgisayarınızın Windows boot sektörünü kolayca kopyalayabilirsiniz.

XXCLONE programı, bilgisayarınızın işletim sisteminin olduğu diski veya disk bölümünü aynen kopyalayarak kolayca başka bilgisayarlarda da çalıştırabilmenizi yahut bilgisayarınızın bir yedeğini alabilmenizi sağlıyor. Windows klasörlerinin direkt olarak kopyalanması maalesef bilgisayarın boot olmasını sağlamadığı için bu tip boot sektörünü de kopyalayacak programlar gerekebiliyor ve XXCLONE da bunlardan birisi.

Programın arayüzü çok kolay bir şekilde tasarlandığı için bilgisayarlar konusunda çok deneyimli olmayan kullanıcılar bile tüm işlevlerinden faydalanabilir ve Windows sektörünü kopyalama işlemini gerçekleştirebilirler.

Program dilerseniz tüm bir diski aynen kopyalayabiliyor, dilerseniz de sadece Windows ile ilgili klasörleri kopyalıyor veya sadece kayıt defterinin transfer edilebilmesini de sağlıyor. Böylece her düzeydeki yedekleme ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve bilgisayarınızın korunması için tüm yedekleme işlemlerinin başarıyla gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.

Bu temel özelliklerinin yanında kullandıkça keşfedeceğiniz irili ufaklı pek çok ayar da mevcut ve bu ayarlar sayesinde daha ince düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanan XXCLONE herhangi bir performans sıkıntısına neden olmuyor.

YORUMLAR