ZIP Reader 14.0.1029.0 (windows)

ZIP Reader

ZIP Reader
ÜCRETSİZ
İndir 3.31 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ZIP Reader, arşivlenmiş ZIP uzantılı dosyaları açmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

ZIP Reader, kullanıcıların ZIP uzantılı arşiv dosyalarını açabilmeleri için geliştirilmiş olan kullanışlı ve ücretsiz bir programdır.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça basittir ve her seviyeden bilgisayar kullancısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tek yapmanız gereken ZIP uzantılı dosyaları seçmek ve program size ZIP dosyalarının içeriklerini gösterdikten sonra istediğiniz dosyaları kolayca arşiv içerisinden çıkarmaktır.

Aynı zamanda sürükle bırak desteğine de sahip olan program yardımıyla ZIP dosyalarını doğrudan programın ana penceresi üzerine sürükleyerek de arşiv dosyalarının içeriğine ulaşabilirsiniz.

ZIP uzantılı arşiv dosyası içerisinde yer alan verileri dışarı aktardıktan sonra, yeni bir TXT metin belgesi de dosyaları çıkardığınız klasör içerisinde yerini almaktadır ve metin belgesi üzerinde çıkarmış olduğunuz dosyalarla ilgili bilgiler yer almaktadır.

Sadece ZIP uzantılı arşiv dosyalarını açmanıza olanak sağlayan program, herhangi bir şekilde arşiv dosyalarını düzenlemenize, oluşturmanıza veya görüntülemenize olanak sağlamamaktadır. Ayrıca Windows Gezgini menüsü üzerinde de yer almayan programı kullanabilmek için tek yol, programı çalıştırmanız ve açmak istediğiniz ZIP dosyalarını programla ilişkilendirmenizdir.

Amacı sadece ZIP dosyalarını açmak olan kullanıcılar için pratik bir çözüm sunan ZIP Reader, ne yazık ki tam anlamıyla bir sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosya açma programı arayan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayacaktır.