3D Chess Game 2.0.5.0 (winphone)

3D Chess Game

3D Chess Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Chess Game, Windows Phone platformundaki en kaliteli satranç oyunu.

3D Chess Game, yapay zekaya ve gerçek insana karşı oynama imkanı tanıyan her seviyeden satranç oyuncusuna hitap eden harika bir strateji oyunu. Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynamak üzere kaliteli bir satranç oyunu arıyorsanız gerçek satranç tahtasında oynama keyfi sunan 3D Chess Game’e kesinlikle göz atmalısınız.

Üç boyutlu yüksek kalitede satranç taşlarıyla detaylı hazırlanmış satranç tahtalarında güçlü yapay zekaya (yapay zekanın seviyesini sona çektiğinizde çok iyi hamlelerle karşılaşabiliyorsunuz.) veya arkadaşınıza karşı oynamanıza izin veren 3D Chess Game, hem satranca yeni başlamış, hem de satrancı bilen oyunculara yönelik hazırlanmış. Hayatınızda ilk kez satranç oynayacaksanız taşları tanıtan, hareketlerini gösteren alıştırma bölümü sayesinde temeli atabiliyorsunuz. Hali hazırda satranç oynuyorsanız mini oyunlar ve yetenekli yapay zeka size göre.

Oyunun diğer bir öne çıkan özelliği de iki farklı mod sunması. Normal modda oynamayı seçtiğinizde hamlenizi yapmadan dilediğinizce düşünme lüksüne sahip iken, süre sınırlı modda hamlenizi birkaç saniye içerisinde yapmanız gerekiyor.

3D Chess Game Özellikleri:

  • Tamamen ücretsiz diğer bir deyişle satım alımla uğraşmadan tüm modları deneyebiliyorsunuz.
  • İki farklı modda ister yapay zekaya isterseniz de arkadaşınıza karşı oynayabiliyorsunuz.
  • Hiç satranç oynamadıysanız hızlı başlangıç bölümüne göz atarak temel hareketleri öğrenebiliyorsunuz.

YORUMLAR