4 Pics 1 Movie! 1.3.0.0 (winphone)

4 Pics 1 Movie!

4 Pics 1 Movie!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4 Pics 1 Movie!, Windows Phone platformunda milyonlarca indirmeye ulaşmış 4 Resim 1 Film oyunu.

4 Pics 1 Movie (4 Resim 1 Film), Windows Phone cihazınıza indirip oynayabileceğiniz zaman geçirmeye yönelik harika bir bulmaca oyunu. Resimlere bakıp aralarındaki bağlantıyı çözüp kelimeye tahmin etmeye dayanan eğlenceli bulmaca oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız platformda oldukça popüler olmuş bu oyunu kesinlikle oynamak isteyeceksiniz.

Daha önce 4 resim 1 kelime, 4 resim 1 şarkı oyunlarını oynadıysanız 4 Resim 1 Film oyununda yabancılık çekmeyeceksiniz. Yine aralarında bağlantı kurmanız gereken 4 resim ve tahmin etmeniz gereken bir kelime var. Oyun diğer film bulma oyunlarına hiç benzemiyor. Çünkü görseller filmin belli başlı sahnelerinden kesilmiş olarak karşınıza çıkmıyor. Öte yandan görseller arasında bağlantı kurmak oldukça zor. Hele ki 50. bölüme geldiğinizde çok kafa karıştırıcı, bağlantıyı kurmak için ciddi anlamda düşündüren görsellerle karşılaşıyorsunuz.

Film arşivi geniş olanlar için sürükleyici bir oyun diyebileceğim 4 Pics 1 Movie Türkçe adıyla 4 Resim 1 Film oyununda 100 seviye/bölüm/bulmaca yer alıyor. Filmin ismini doğru olarak bildiğinizde filmin posteri gösteriliyor ve sonraki bölüme geçiyorsunuz. Takıldığınız bölümlerde ipuçlarından faydalanabiliyorsunuz.

Milyonlarca indirmeye ulaşan 4 Pics 1 Movie (4 Resim 1 Film) oyunu boş zamanlar için ideal, kısa süreliğine oynandığında keyif veren oyunlar arasında. Beceri gerektiren, kafa yoran bulmaca oyunlarından sıkıldıysanız indirip bir oynamanızı tavsiye ederim.