AppLock 2015.225.349.1860 (winphone)

AppLock

AppLock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone cihazınızdaki fotoğraflarınızı ve videolarınızı şifreli olarak korumanızı sağlayan ücretsiz bir güvenlik uygulaması.

Mobil bir cihazınız varsa mutlaka gizli tutmak isteyeceğiniz ve başkalarının ulaşmasını istemeyeceğiniz fotoğraflarınız ve videolar bulunuyordur. Telefonunuzu kullanacak olan meraklı insanlara karşı bir güvenlik önlemi almak istiyorsanız AppLock uygulaması işinize yarayabilir. Windows Phone kullanıcıları için Tap Plex tarafından üretilen uygulama, ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

AppLock uygulaması fotoğraflarınızı ve videolarını saklayıp farklı kullanıcıların bu dosyaya erişimlerini engelliyor. Mahrem olduğunu düşündüğünüz dosyalar bu şekilde başka insanların eline geçmeyecektir. Birden çok seçme özelliği sayesinde bu işlemi hızlı gerçekleştiren uygulama şifreli koruma ile girişi kontrol altında tutmanızı sağlıyor.

Kullanım kolaylığı konusunda da başarılı bir profil çizen uygulama size kilitli bir fotoğraf galerisi sunuyor. AppLock'u açar açmaz seçeceğiniz fotoğraflar ve videolar bu şekilde kilitlenebiliyor. İşlemin tam tersini gerçekleştirmek için yine aynı yoldan gidip kilidi şifrenizle açıyorsunuz.

Videolarınızı da güven içerisinde saklayan uygulama, şifrenizi bilmeyenlerin asla ulaşamayacağı bir güvenlik duvarı inşa ediyor. AppLock, Windows Phone kullanıcıları için ücretsiz bir uygulama.

YORUMLAR