Asphalt 7: Heat 1.1.0.0 (winphone)

Asphalt 7: Heat

Asphalt 7: Heat
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  1,194

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Asphalat 7: Heat, Windows Phone platformu için hazırlanmış en iyi araba yarışı serisinin 7. oyunudur.

Asphalat 7: Heat, birinci sınıf ve tamamı lisanslı arabalarla yarışlara katıldığınız harika bir mobil oyundur. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınıza karşı yarıştığınız oyunda rüyalarınızı süsleyen spor arabalar sizleri bekliyor.

Tüm platformlarda en çok oynanan araba yarışı oyunu unvanına sahip Asphalt serisinin 7. Oyununda Ferrari, Lamborghini, Aston Martin gibi dünyaca ünlü üreticilere ait onlarca süper hızlı, egzotik araba yer alıyor. En yenileri Hawaii, Paris, Londra, Miami ve Rio’da olmak üzere gerçek şehirlerde kurulmuş 16 pistte gece ve gündüz yarışlarınıa katılıyorsunuz. Yenilenmiş çoklu oyunculu moda giriş yaparak 5 yarışçı ile aynı anda kapışmanız mümkün. Asphalat Tracker aracılığıyla yarışlardaki başarılarınızı takip edebiliyor, istatistikleri arkadaşlarınızla karşılaştırabılıyorsunuz.

Nefes kesen yarışlara katılacağınız oyunda arabanızı iki şekilde yönlendirebiliyorsunuz. İster cihazınızı eğerek, isterseniz de dokunmatik butonları kullanarak bu süper arabaları kontrol etme şansına sahipsiniz. Yarışı durdurup, ana menüye dönmeden kontroller arasında geçiş yapmanız mümkün.

Popüler mobil oyunların arkasındaki isim Gameloft’un bir oyunu olan Asphalt 7: Heat’i oynayabilmeniz için Windows Phone 8 ve üzeri yüklü bir telefon veya tablete sahip olmanız gerekiyor. Şu anda indirime giren oyunun ücreti ise 4.99 TL.

Asphalat serisinin 7. oyununda göreceğiniz yenilikler:

 • McLaren F1 XP5, SSC Tuatara & Ferrari F12berlinetta gibi birinci sınıft 20'den fazla yeni lisanslı araba
 • Tokyo'da yeni bir ayna yarış pisti
 • Yeni sınırlı süreli etkinlikler
 • Kişiselleştirilebilir oyun kontrolleri
 • Daha fazla seviye

YORUMLAR