Barn Story: Farm Day 1.0.0.0 (winphone)

Barn Story: Farm Day

Barn Story: Farm Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barn Story: Farm Day, çiftlik hayatını gösteren oyunlar arasında ve Windows Phone'a özel.

Barn Story: Farm Day, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi çiftlik oyunlarından biri. Farmville oyununda olduğu gibi bizleri çiftlik hayatının içerisine sokan yapımın görselleri de oldukça kaliteli.

Windows Phone platformundaki en iyi çiftlik kurma ve yönetme oyunu hiç şüphesiz ki Farmville 2 Köy Kaçamağı. Bizleri çiftlik hayatının zorluklarını eğlenceli bir şekilde gösteren bu yapım genel olarak başarılı olsa da kasılma, oyun atma sorununu bir türlü çözemediler ve şu anda oynanamaz durumda. Oldukça popüler olan oyunun Windows Phone platformunda da olsa güncellenmemesi tartışılır lakin çiftlik hayatını yaşayabileceğiniz tek oyun bu değil. Mağazada yeni karşımıza çıkan Barn Story: Farm Day oyunu da Farmville kadar başarılı ve zevk veriyor.

Yüksek kalitede görsellerle ve etkileyici animasyonlarla süslenen oyunda çiftliğimizi dilediğimiz şekilde şekillendirmemize izin veriliyor. İnek, tavuk, hindi ve daha nice etinden sütünden yararlanabileceğimiz hayvanlar hizmetimizde. Hayvanlarımızı besleyip büyütebiliyor, kesip para kazanabiliyoruz. Hayvancılığın yanında tarımcılık ta yapabiliyoruz. Tamamen el emeği göz nuru yiyeceklerimizi yine çiftliğimize gelenlere sunabiliyoruz.

Tek başına oynanan bir çiftlik oyunu gibi görünse de sosyal ağ hesaplarımızı bağlayarak oyuna arkadaşlarımızı da dahil edebiliyoruz. Dilersek yetiştirdiğimiz ürünleri komşularımıza sunabiliyor, onların çiftliklerini ziyaret edebiliyoruz.

Barn Story: Farm Day, Farmville 2 Köy Kaçamağı oyunu oynanabilir hale gelene kadar oynanabilir. Sonrasında çiftlik hayatınıza hangisinden devam edip etmeyeceğiniz size kalmış.

YORUMLAR