bb 1.0.0.0 (winphone)

bb

bb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

bb, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz zor bir beceri oyunudur.

bb, son zamanların oyunlara enteresan isim verme furyasına kendini kaptırmış fakat sandığınızdan daha eğlenceli ve zorlayıcı bir beceri oyunu. Uzun soluklu bir oyun arayanların mutlaka oynaması gereken bb oyunu, Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz farklı oyunlardan biri olmasıyla dikkat çekiyor. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği oyuna biraz daha ayrıntılı bakalım.

Öncelikle bb oyununun minimalist ve göze hoş gelen grafiklere sahip olduğunu söylemeliyim. Oyun içerisinde dikkatli olmanız ve iyi hamle yapabilmeniz için böyle bir arayüz iyi düşünülmüş. Zorlu bölümler de ilerleyen zamanlarda oyunun bağımlısı olmanızı sağlıyor. Level sistemine sahip oyunların her zaman daha eğlenceli olduğunu söylesek yanlış bir yorumda bulunmuş olmayız. bb'de işte böyle bir oyun. Kısa zamanda alıştığınız taktirde, en önemlisi iyi odaklandığınız taktirde oyundan her geçen dakika daha fazla zevk alıyorsunuz.

Nasıl oynanıyor?

Bu noktada size bir uyarıda bulunmak istiyorum. Oyun gerçekten zor. Su ve ateşin bulunduğu kutucuklar ve sürekli yer değiştiriyorlar. Bizim görevimiz bizden istenen sürede ateşi yakalamak olacak. Daha ilk bölümlerden zorlanacağınızı bilin. Zira su ve ateş kutucukları çok hızlı yer değiştiriyorlar. İyi odaklanmanız ve seri hareket etmeniz sizin faydanıza olacaktır. İlerleyen bölümlerde bu zorluk daha da artıyor.

Uzun soluklu ve eğlenceli bir beceri oyunu arıyorsanız bb'yi ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.