Board Defenders (winphone)

Board Defenders

Board Defenders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Board Defenders, satranç kurallarının hakim olduğu eğlenceli savunma oyunu.

Board Defenders, satranç kurallarının geçerli olduğu eğlence dozu yüksek savunma oyunu ve Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımıza çıkıyor. Fantastik bir dünyada oyun tahtamızı istila etmeye çalışan minik robotlara karşı mücadele verdiğimiz oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz ve dilersek tek başımıza dilersek te meydan okuma modunda farklı karakterlerle dünya genelinde oyunculara karşı oynayabiliyoruz.

Board Defenders (Oyun Tahtası Savunucuları) temelinde satranç oyunu ancak taşlar yerine karakterler yer aldığından ve bu karakterlerin dünyasında geçtiğinden eğlenceli bir hal almış. Satranç biliyorsanız çok zevk alacağınızı söyleyemem ancak öğrenmek istiyorsanız satranç taşlarına ısınamadıysanız indirip oynamanız gerektiğini düşünüyorum.

Oyuna ilk başladığımızda tahtanın her yerine ulaşabilen veziri tamsili eden karakterin yerine geçiyoruz ve çok az sayıda robotu (piyonları temsil ediyorlar) karşılıyoruz. Robotları tahtadan sildikçe puan kazanıyoruz. Kendi tarafımıza geçirdiğimizde de oyun sonlanıyor. Tüm robotları bitirdiğimiz sonraki bölüme geçiyoruz ancak ilerledikçe etframızı çevreleyen robotların sayısı artıyor.

YORUMLAR