Call of Duty: Heroes (winphone)

Call of Duty: Heroes

Call of Duty: Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    111

  • ÜRETİCİ

    Activision

Call of Duty: Heroes, Windows Phone platformunda ücretsiz kategorisinde en iyi strateji oyunları arasında.

Call of Duty: Heroes, gerek hikaye modunda gerekse de çoklu oyuncu modunda büyük keyif veren fps türünün tepe noktası Call of Duty oyununun mobil platformlara uyarlanmış sürümü olarak karşımıza çıkmasa da Call of Duty hayranlarını memnun edecek kesinlikle memnun edecek kalitede ve gerek görselleriyle gerekse de atmosferiyle platformdaki en kalitei strateji oyunu diyebilirim.

Call of Duty oyununu oynayacak sisteme sahip olmayan oyuncular için hazırlanmış olduğunu düşündüğüm Call of Duty: Heroes, Windows Phone platformunun durumunu dikkate aldığımızda görsel şölen yaratacak kalitede olmuş diyebilirim. Oynanış olarak alıştığımız Call of Duty çizgilerini taşımasa da uzun süre ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Oyuna geçecek olursam; uzun bir yükleme ekranının ardından doğrudan savaş alanında kendimizi buluyoruz. Savaşın neden başladığını, kiminle savaştığımızı çözemeden direktiler doğrultusunda düşman üssünü kısa sürede ele geçirmeyi başarıyoruz. Düşman üssünü bitirdikten sonra kendi üssümüze dönüyor ve gelişme sürecimiz başlıyor. Bu arada oyunda tanıştığımız ilk isim Yüzbaşı J. Price oluyor. İlerledikçe diğer kahramanlarla oynamaya başlıyoruz.

İnternete bağlanmadan ne yazık ki oynama imkanı sunmayan Call of Duty: Heroes oyunı efsane fps oyunu ile karşılaştırmamak gerek. Başlı başına bir yapım olmuş ve kaliteli. Ücretsiz olması da çekici kılıyor.

YORUMLAR