Can You Escape 2015.402.2051.3505 (winphone)

Can You Escape

Can You Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Can You Escape, 15 farklı kilitli odadan kaçmanız gereken ücretsiz ve ufak boyutlu bir Windows Phone oyunu.

Can You Escape, kilitli odalardan tek tek kaçmaya çalıştığımız bir Windows Phone oyunu. Ücretsiz ve de ufak boyutlu olan kaçış oyununda vakti zamanında çok önemli kişilerin kaldığı odalara giriş yapıyoruz. Tek amacımız sağ salim kilitlendiğimiz odalardan kaçmak.

Sadece Windows platformunda karşımıza çıkan Can You Escape oyunu benzerlerinden farklılık göstermiyor. Yine ne olduğunu anlamadan kendimizi kilitli bir odada buluyor ve etrafa bakınarak objeleri bulmaya çalışıyoruz. Objelerle kombinasyon yaparak anahtara ulaşıyor ve kilitli odadan kaçıyoruz.

Oyunda şarkıcı, yazar, avcı, sporcu gibi farklı kişilerin kaldıkları odaları ziyaret ediyoruz. Odanın farklı noktalarına zekice yerleştirilmiş objeleri bulmak birinci amacımız. Objeleri bulduktan sonra kullanarak başka objelere ulaşıyoruz. Anahtara ulaşmamıza vesile olan kilitli mekanizmaları da objeleri zekice kullanarak açıyoruz. Sonunda da bulunduğumuz odanın kapısına ait anahtara ulaşıyoruz. Oyunda bu şekilde ilerliyor ve her defasında farklı bir odada oynuyoruz. Mekanlar farklı olduğundan bulmanız gereken objeler ve mekanizmalar da farklılık gösteriyor. Bu da oyunun sıkıcı olmasını engelliyor.

Kaçış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Can You Escape deneyebileceğiniz bir oyun. Oyunu bitirir ve farklı tema üzerine kurulu bir kaçış oyunu ararsanız Pirate Escape’i oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR