Candy Crush Jelly Saga (winphone)

Candy Crush Jelly Saga

Candy Crush Jelly Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Crush Jelly Saga, King'in seri haline gelen popüler bulmaca oyununun sonuncusu.

Candy Crush Jelly Saga, her yaştan kişiyi kendisine bağlamayı başaran şeker oyunu Candy Crush serisinin son oyunu olarak Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımıza çıkıyor. Bu sefer hedefimiz jöleleri sürmek.

Eşleştirme oyunları arasında üst sıralarda olan yediden yetmişe herkesin bağımlısı olduğu çapraz platform destekli şeker yeme oyunu Candy Crush’ın içerisinde yeni karakterlerin de yer aldığı yeni oyun modlarıyla ve güçlendiricilerle daha da zenginleştirilen sürümü Candy Crush Jelly Saga adıyla karşımıza çıktı. Adından da anlayacağınız üzere bu sefer şekerli değil jöleli bölümlerle uğraşıyoruz. 100’den fazla bölüm boyunca şeker dünyasının en tatlı karakterleriyle tanışıyor, bölüm sonlarında jöle canavarlarını yenmek için uğraş veriyoruz.

Oynanış olarak bir farklılık gözümüze çarpmadı. Yine aynı renkte olanları eşleştiriyoruz ve hamle sınırımız bulunuyor. Canımız bittiğinde de Facebook arkadaşlarımıza bildirim gönderiyoruz. Zorlandığımız bölümlerde güçlendiricileri kullanıyoruz. Ancak yeni modlar ve karakterlerle farklı bir oyunmuş hissiyatı vermeyi başarmışlar.

YORUMLAR