Candy Crush Saga 1.0 (winphone)

Candy Crush Saga

1.0
Candy Crush Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19,455

  • Üretici

    King.com

Tüm zamanların en çok oynanan eşleştirme oyunlarından biri olan Candy Crush Saga artık Windows Phone'da.

Android ve iOS cihazlarında uzun zamandır mobil oyun dünyasının tozu attıran Candy Crush Saga, milyonlarca oyunsevere ulaşmasından sonra Windows Phone platformunda da kendini göstermeye başladı.

Bugün oyun oynayanların %53'lük bir oranı kadın nüfüsunu aitse bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi bu oyunun ta kendisi. Renkli bir bulmaca oyunu olan Candy Crush Saga, bundan 4 sene önce meşhur olan Bejeweled serisinin devamı niteliğinde bir oyun yapısı sergiliyor. Şekerlemelerin her biri ayrı desen ve farklı renkte olmasıyla birlikte sizin amacınız aynı sıraya dizili olanları bulup yok etmek. Bunu başardığınızda, patlayarak yok olan boşluğa düklemesine yeni şekerlemeler iniyor.

Stratejik düşünceyi ve refleksleri uyaran bir bulmaca oyunu olmasına rağmen kolay anlaşılır bir oynanışa sahip olduğu için hızlıca benimsenen ve büyüyen bir oyun olan Candy Crush Saga, oyun içi zekanızı kullanarak sizi kombo oluşturmanıza sevk ediyor. Düşeceğini varsaydınığınız şekerlemelere göre dizlim yaparsanız daha fazla şekerlemeyi bir araya getirip bonus puanlar kazanabilirsiniz.

Oyun içindeki bölüm tasarımı değişiklikleri bu oyuna uzun soluklu olması için gereken birçok şeyi katıyor. Bağımlılık yapma ihtimali yüksek bir oyun olan Candy Crush Saga, eşleştirme oyunu sevenlerin bir numaralı tercihi olarak öne çıkıyor.

ARTILAR

Bağımlılık yapıyor

Ücretsiz

EKSİLER

Haklar bitince bekleme süresi var

YORUMLAR