ChoreMonster 1.0 (winphone)
ChoreMonster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    ChoreMonster

ChoreMonster uygulaması sayesinde Windows Phone işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdan çocuğunuzun sorumluluklarını denetleyebilirsiniz.

ChoreMonster uygulaması, Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz çocuk denetimi uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor ve temel olarak çocukların yerine getirmeleri gereken günlük sorumlulukların atlanmaması konusunda ebeveynlere oldukça yardımcı oluyor. Zira bazen çocukların neler yapmaları gerektiğini hatırlamak zor olabiliyor ve bu işlemi hem çocuklar hem de anne babalar için oldukça basit hale getirdiğini söyleyebilirim.

Uygulamanın çok kolay bir kullanımı ve arayüzü mevcut. Dolayısıyla ilk defa açtığınızda bile zorlanmayacaksınız. Çocuğunuzun günlük işlerini uygulamaya girdikten sonra her gün bu işleri takip edebiliyor, tamamlandıklarında işaretleyebiliyorsunuz.

Tamamlanan her görev için çocuğunuza belli puanlar veriliyor ve daha sonra bu puanları kendi istediğini bir ödül için kullanabiliyor. Örneğin oyun oynaması için belli bir puan alması gerekiyorsa işlerini tamamlamadan bu puana ulaşamıyor.

Dolayısıyla ev içerisinde belli bir düzen oturtulduğunda hem çocuklar hem de aileler için pek çok sorumluluk takip etmesi daha kolay hale gelecektir. Belli puanlara erişildiğinde uygulamada bulunan canavarları açmak ve sürpriz ödüller kazanmak da mümkün.

Çocuğunuzun denetimi, eğitimi ve sorumluluk takibi için bir çözüm bulmaya uğraşıyorsanız ChoreMonster uygulamasına göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR