Chronology 1.0.0.1 (winphone)

Chronology

Chronology
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chronology, Steam ve iOS platformunda indirme rekoru kırmış, bulmaca - platform türünde bir oyundur.

Chronology: Time Changes Everything, Steam’de bir milyon indirmeye ulaşmayı başarmış ödüllü bulmaca - platform oyunudur. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli cihazlarda oynanabilen oyunda zamanlar arasın yolculuk yapan bir mucit rolünü üstleniyor, zekice hazırlanmış bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

Zaman makinesini keşfeden yaşlı bir mucidi kontrol ettiğimiz oyunda bulmacaları çözmek için zamanlar arasında gidip geliyoruz. Ekranın sağ üst bölümüne konumlandırılmış saat simgesi, hem hangi zamanda olduğumuzu anlamamıza hem de geçmiş zamana gitmemize ve şimdiki zamana dönmemize, dolayısıyla platformları geçmemize imkan tanıyor. Geçilmesi güç hareketli platformlarda da salyangozdan yardım alıyoruz. Oyunda önemli rol üstlenen salyangoz, zamanı durdurabiliyor, karakterimize kapılardan geçerken yardımcı oluyor, yeri geliyor kabuğunu kullanmamıza izin veriyor.

Geçmiş ve gelecek arasında mekik dokuduğumuz bu eşsiz bulmaca oyunu ücretsiz olarak gelmekte. Ancak sadece ilk 3 bölümün ücretsiz oynanabildiğini, devamında 2.99 dolar ücret ödemeniz gerektiğini belirtelim.

YORUMLAR