City Island 3 (winphone)

City Island 3

City Island 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Island 3, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz şehir kurma oyunlarından biri.

City Island 3, uzun süre bizleri ekran başına kilitleyen şehir kurma ve yönetme oyunları arasında oldukça popüler ve Windows Phone platformunda da resmi olarak karşımıza çıkıyor.

Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz şehir simülasyon oyununda benzerlerinin aksine birden fazla takımada üzerine yerleşebiliyor ve her birinde farklı bir düzen kurabiliyoruz. Kimi zaman turistlerin akın ettiği bir adada, kimi zaman çölün ortasında, kimi zaman da volkan adası gibi tehlikeli bölgelerde kendi şehrimizi kurup yönetmemiz mümkün.

Menüleriyle, diyaloglarıyla her şeyiyle Türkçe olarak karşımıza çıkan oyunun başlangıcında klasik olarak yerleşim yerlerini tanıyoruz ve ilk aşamada fazla kişinin yaşamayacağı olabildiğince küçük yerde başlıyoruz. Oyunun gidişatını gösteren eğitim bölümünü tamamladıktan sonra (dilersek doğrudan oyuna geçmemiz de mümkün) kafamızda oluşturduğumuz şehir planını aktarmaya başlıyoruz.

Ödüllü görevleri tamamlayarak ilerlediğimiz oyun bizleri köy hayatından metropol yaşamına sürüklüyor. Şehrimizi güzelleştirerek insanların mutlu olmasını sağlamanın yanında insanlara iş kapıları açarak para akışını sağlıyoruz. Altın ve paraları kullanarak gelişmimizi sürdürüyor; birkaç insanın yaşadığı köyden, milyonlarca insanın yaşamını sürdürdüğü metropol hayatına geçiyoruz.

City Island 3 te her şehir simülasyon oyunu gibi ücretsiz olarak geliyor ve satın alım yapmadan sonuna kadar gidebiliyorsunuz. Öte yandan gelişim süreci gerçek zamanlı olarak işliyor.

YORUMLAR