City Traffic Light Simulator (winphone)

City Traffic Light Simulator

City Traffic Light Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Traffic Light Simulator oyununda alt ve üst geçitte trafik akışını sağlamaya çalışıyorsunuz.

City Traffic Light Simulator, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi şehir trafiği yönetme oyunlarından biri. Simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız alt ve üst geçitte trafik akışını sağlama deneyimi yaşatan bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz ufak boyutlu trafik oyununda amacınız kavşakta düzeni sağlamak. Hem alt hem de üst geçitte yoğun bir trafik olduğundan işiniz biraz zor. Trafik sinyal lambalarını yanlış zamanda yakarsanız trafiği birbirine sokmuş oluyor; oyuna veda ediyorsunuz.

Bir an olsun bile gözünüzü yoldan ayırmamanız gereken oyunda trafiği ne kadar uzun süre başarıyla yönetirseniz puanınız o kadar katlanıyor ancak iyice odaklanmazsanız 5 dakikayı geçemeyeceğinizin garantisini verebilirim. Fazla sayıda araba ve iki geçiş olması hızlı düşünmeye itiyor. Alt ve üst geçidi kontrol eden trafik sinyal lambaları ekranın yan taraflarına iliştirilmiş. Tek dokunuşla trafik akışını sağlamış oluyorsunuz.

Klasik araba oyunlarının dışına çıkarak trafik akışını sağlamaya çalıştığımız bu oyunu simülasyon severlere öneririm. Görsel anlamda büyük beklentilere girilmemesi gereken bir oyun ancak oynanış belki de farklı olmasından eğlenceli geliyor. Tabii ki uzun süreli oynanışta sıkıyor.