Cloud Raiders (winphone)
Cloud Raiders
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    196

  • Üretici

    Game Insight, LLC

Cloud Raiders, yüzen adalarla dolu gökyüzünde hakimiyeti ele geçirmek için mücadele verdiğiniz bir strateji oyunu.

Cloud Raiders, yüzen adalarla dolu gökyüzünde hakimiyeti ele geçirmek için mücadele ettiğiniz, bol hareketli sahneler içeren bir strateji oyunu.

Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoklu oyuncu destekli bir strateji oyunu arıyorsanız sürekli olarak güncellenerek yeni içeriklerin dahil edildiği Cloud Raider ile kesinlikle tanışmalısınız. Türkçe dil seçeneği sayesinde rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda amacınız göklerin efendisi olmak. Yüzen adalarla çevrili gökyüzünde hakimiyeti sağlamak ise oldukça zor. Her yönden gelebilen düşman saldırılarını engellemek için bir yandan eğittiğiniz ordularınızı yönetmeli, diğer yandan kalenizi çeşitli savunma binalarıyla, tuzaklarla donatmalı ve geçilmesi mümkün olmayan bir üs haline getirmelisiniz.

Hızlı ilerleyen ve sizi sürekli olarak düşünmeye iten oyunda savunma ön planda olsa da asıl amacınızın adaları ele geçirerek hakimiyeti sağlamak olduğunu unutmamalısınız. Öte yandan sürekli olarak saldıran, açığınızı bulmaya çalışan düşmanlara karşı zayıf olduğunu hissettiğiniz durumlarda gücünüzü arkadaşlarınızla birleştirerek onları geri püskürtme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR