Country Friends (winphone)

Country Friends

Country Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Country Friends, kendi çiftliğinizi kurma fırsatı sunan simülasyon oyunu ve ücretsiz.

Country Friends, Gameloft’un Windows Phone platformuna da çıkardığı çiftçilik simülasyonu. Ücretsiz ve Türkçe olmasının yanında animasyonlarla desteklenmiş yüksek kalitede ve rengarenk görselleri ve çiftlik hayatına uyum sağlamamıza yardımcı olan müzikleriyle dikkat çeken oyunda dilersek kurduğumuz çiftliğe arkadaşlarımızı çağırabiliyor, onlarla birlikte çiftliğimizi geliştirebiliyoruz.

Windows Phone platformunda Farmville kadar etkileyici bir çiftlik simülasyonu diyebileceğim Country Friends’de klasik ekin ek, yetştir, hasat et ve satın dışına biraz çıkıyoruz. Etrafmızda ürünlerimizin dünya geneline ulaşmasını sağlayan, daha hızlı hasat etmemize yardımcı olan, en taze ürünleri sunarak organik ürün satışlarımıza katkıda bulunan onlarca sevimli dostumuz var. Tabii ki arazimizi kişiselleştirerek hayvanlarımızla birlikte tadını çıkarabileceğimiz çiftlik yaratma şansına sahibiz.

Oyunda hem biz arkadaşlarımızın çiftliğinin gelişmesine katkıda bulunabiliyoruz, hem de onlar bizim çiftliğimize ziyarete gelip gelişmesine yardımcı oluyorlar. Arkadaşlarımızla beraber ürün yetiştirip satışını yapabiliyoruz.

YORUMLAR