Cut the Rope 2 1.0.0.22 (winphone)
Cut the Rope 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    210

  • Üretici

    ZeptoLab UK Limited

Cut the Rope 2, popüler şekerleme patlama oyunu ve nihayet Windows Phone platformunda.

Cut the Rope 2, fizik tabanlı oynanış sunan bulmaca oyunları arasında ve nihayet Windows Phone platformunda indirilmeye sunuldu dediğim yapımlar arasında. Om Nom adında şeker canavarına şekerlemeleri parçalaması için yardım ettiğimiz oyunun bu sürümünde yeni mekanlar, yepyeni yardımcı arkadaşlar ve zorlu bulmacalarla karşılaşıyoruz.

ZeptoLab imzasını taşıyan popüler şekerleme patlatma oyunu Cut the Rope’un devam oyununda Om Nom ile yemyeşil ormanlarda, şehirlerde, hurdalıklarda, yeraltı tünellerinde geziniyor ve sevimli canavarımızın leziz şekerlemeleri midesine indirmesine yardımcı oluyoruz. Kısacası oyunda tek amacımız şekerleri görür görmez gözleri yerinden oynayan Om Nom’un açlığını dindirmek.

160’dan fazla bulmacanın yer aldığı yeni Cut the Rope 2 oyununda dikkatimizi ilk çeken oyuna yeni eklenen 7 karakter oluyor. Farklı yeteneklere sahip bu karakterler ipleri kesip şekerlemeleri Om Nom’un midesine indirmemize yardımcı olduklarından oldukça önemliler. Nommies olarak anılan bu karakterlerden her biri farklı yeteneğe sahip. Bazıları şekerlemeleri önünüze kadar getirirken, bazıları ona daha kolay ulaşmanız için yardımcı oluyorlar. Tabii ki hepsi farklı bulmacalarda önümüze çıkıyor.

İlk oyuna göre daha gelişmiş grafikler ve ses efektleri sunan Cut the Rope 2 oyunu oynanış olarak bir farklılık göstermiyor. Yine platformlara bağlı ipleri keserek şekerlemenin Om Nom’a ulaşmasını sağlıyoruz. Sevimli canavarımız sabit durduğundan ipleri olması gereken sırada kesmemiz gerekiyor. Bir bölümde ne kadar fazla sayıda şekerlemeyi patlatırsak o kadar fazla yıldız topluyor, puan kazanıyoruz. Puanlarımızı Om Nom’u özelleştirebiliyoruz.

YORUMLAR