DMD Panorama 1.2.0.0 (winphone)

DMD Panorama

DMD Panorama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DMD Panorama, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz alternatif bir panorama uygulaması.

DMD Panorama, Windows Phone telefonunuzla zahmetsizce 360 derece panoramik fotoğraflar çekebileceğiniz ücretsiz ve ufak boyutlu bir uygulama. Cihazın ön ve arka çekim yapmayı destekleyen panorama uygulamasında başkalarının çektikleri harika fotoğrafları da görme şansına sahipsiniz.

Microsoft’un Lumia kullanıcıları için özel hazırladığı panorama uygulaması mevcut ve de gayet başarılı ancak tüm Windows Phone’lu cihazlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmadığından biraz sıkıntılı. Bu noktada önerebileceğim DMD Panorama uygulaması Lumia Panorama kadar başarılı ve harika sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Tamamen otomatik çekim yapma sistemi, hızlı işleme, yakınlaştırma, otomatik oynatma özellikleri ile dikkat çeken DMD Panorama’nın kullanımı da oldukça basit. Cihazınızı yatay konumda tutuyor ve ekranın herhangi bir noktasına dokunarak çekime başlıyorsunuz. Çekim esnasında cihazınızı sol veya sağa (yukarıdan aşağı çekimi desteklemiyor.) döndürüyorsunuz. Üstteki iki şekil çember şeklini aldığında resim otomatik olarak çekiliyor. Çekimi görüntülemek için de ekrana tekrar dokunmanız veya cihazı yatay konuma çevirmeniz yeterli oluyor.

DMD Panorama ile çektiğiniz panoramik fotoğraflarınızı yerel galerinizden görüntüleyebiliyorsunuz. Web galerisinden herkese açık olarak paylaşılmış panoramik fotoğraflara da göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR