Dominoes 1.6.0.0 (winphone)

Dominoes

Dominoes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dominoes, Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi domino oyunu.

Dominoes, Windows Phone kullanıcıları tarafından en çok oynanan domino oyunu olarak öne çıkıyor. Mobil cihazınızda oynadığınız oyunlar arasında masa oyunları da varsa tamamen ücretsiz indirebileceğiniz bu oyunu kesinlikle listenize ekleyin derim.

Ülkemizde de masa oyunları severler tarafından en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alan dominoyu mobil platforma taşıyan Dominoes, sadece yapay zekaya (zorluk düzeyi ayarlanmıyor ve akıllıcı oynuyor.) karşı oynamanıza izin veriyor. Teke tek oynayabildiğiniz gibi üç kişiyi karşınıza alarak domino oynamanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olması ile ne menülerde ne de oyun esnasında reklamlar sunmaya domino oyununda her biri farklı şekilde oynanan üç seçenek sunuluyor. Muggins, Block ve Draw arasından seçiminizi yapıp oyuna başlıyorsunuz. Hem oyun modlarının hem de oyunun nasıl oynandığı yazılı olarak gösterildiğinden kuralları anlamada zorluk çekeceğinizi zannetmiyorum.

Mobilde domino oynamak ne kadar zevkli olur tartışılır ama bir arkadaş bulamadığınızda Dominoes’u açıp yapay zekaya karşı da olsa oyun açlığını dindirebilirsiniz.

Dominoes Özellikleri:

  • Tamamen ücretsiz
  • Her biri oynaması zevkli üç oyun modu
  • 4 oyuncuya karşı oynama
  • Akıllı oynayan yapay zeka
  • Puan saklama ve istatistikler
  • 5 farklı domino taşı stili ve 3 tema

YORUMLAR