Dotster 1.6.0.0 (winphone)

Dotster

Dotster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dotster, Windows Phone platformunda yeni bir bulmaca oyunu ve TwoDots kadar başarılı bir yapım.

Dotster, renkli noktaları bağlamaya dayanan oldukça zorlu bir bulmaca oyunu ve Windows Phone için de ücretsiz olarak geliyor. Çok basitten aşırı zora doğru ilerleyen yüzlerce bölüm sunan oyunda 6 farklı mod yer alıyor. Boş vakitlerinizde oynamak üzere rengarenk bir bulmaca arıyorsanız en ideal seçenekler arasında.

Android ve iOS kullanıcıları tarafından en çok oynanan bulmaca oyunlarından TwoDots, Windows Phone’da bulunmayan merakla beklenilen oyunlar arasında. Siz de diğer platformlarda milyonlara ulaşan bu oyunu bekleyenler arasındaysanız resmi oyun gelene dek orijinalini aratmayan Dotster ile kesinlikle tanışmalısınız. Tamamen ücretsiz olan ve oynanış esnasında can sıkıcı reklamlarla oyun zevkimize mani olmayan yapım oynanış olarak TwoDots, Dots oyunlarından farklılık göstermiyor. Yine olabildiğince geniş bir tabloya rastgele yerleştirilmiş renkli noktalar var bunları bağlamaya çalışıyorsunuz.

Aynı renkte noktaları farklı konumlarda birleştirerek ilerlediğiniz oyunda 500’den fazla bölüm içerisinde 6 farklı oyun modu ile karşılaşıyorsunuz. Her bölümde yapmanız gerekenler oyun başlamadan gösteriliyor. Belirtilen nokta sayısına ulaşma, belli bir puana ulaşma, farklı noktaları temizleme gibi çok basit gözüken ancak zorlayıcı amaçlar taşıyan bölümler sunan oyunu zorlaştıran kısım rahat hareket etmenizi engelleyen hareket sınırlaması ve hızlı – etkili düşünme gücünüzü artıran süre sınırlaması. Bu iki öğe aynı bölümde yer almıyor.

Tüm platformlarda karşımıza çıkan Dotster, TwoDots oyunu aratmayacak kadar başarılı olmuş. Farklı modlar sunan yüzlerce bölüm bulunması ile uzun soluklu bulmaca oyunu arayanlara hitap ediyor.