Drop Hunt (winphone)

Drop Hunt

Drop Hunt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drop Hunt eğlenceli bir mobil bulmaca oyunudur

Drop Hunt bütün aile üyelerinizle birlikte keyifle oynayabileceğiniz, her yaştan oyun severe hitap eden bir mobil bulmaca oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drop Hunt'da Dr. Dunno adlı bilim adamının macerasına katılıyoruz. Bilim adamımız sevimli küçük kızını kurtarabilmek için özel bir ilaç hazırlamak zorunda. Bu ilacı üretebilmek için ise mikroskobik boyutlardaki damlacıkları toplaması gerekiyor. Biz de ona bu damlacıkları toplamasında yardım ediyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Drop Hunt'da karşımıza farklı renkte damlacıklar çıkıyor. Bu damlacıkları kendileriyle aynı renkte olan kavanozlara sokmamız gerekiyor. Damlacıkları yönlendirmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli. Bir damlacağı hareket ettirdiğimizde oyun tahtasındaki diğer damlacıklar da eğer önlerinde herhangi bir engel yoksa aynı yönde hareket ediyor. Bize belirli sayıda hamle verildiği için hareketlerimizi doğru bir şekilde planlamamız gerekiyor. İpucu almak için bölümlerdeki donutları toplayabilirsiniz. Oyun tahtasında karşımıza damlacıkları yutan siyah damlacıklar gibi farklı engeller de çıkabiliyor.

Drop Hunt renkli ve sevimli grafiklere sahip. Oyun içerisinde oyunculara 4 farklı bölge ve 80 bölüm sunuluyor.