Epic Incursion (winphone)

Epic Incursion

Epic Incursion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Incursion, topraklarımızı kötü güçlerden korumaya çalıştığınız bir orta çağ strateji oyunu.

Epic Incursion, topraklarımızı karanlık güçlerden korumamız gereken strateji oyunları arasında ve Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirebiliyoruz. Çizgi film tarzında görselleriyle dikkat çeken oyunda 20’den fazla savaşçıyla kanımızın son damlasına kadar savunma mücadelesi veriyoruz.

Tahmin edeceğiniz üzere bir orta çağ strateji oyunu olan Epic Incursion’da bir harita üzerinde bölüm bölüm ilerliyoruz. Zorluk düzeyini seçtikten sonra doğrudan topraklarımızda düşmanlarla baş başa buluyoruz kendimizi. Tüm amacımız düşman birliklerini geri püskürtüp topraklarımızda barış ve güven ortamının daimi olmasını sağlamak. Tabii ki zafere ulaşmanın bir bedeli var. Sürekli olarak ürettiğimiz askerlerle düşman ordusunu engellemek hiç kolay değil ve oyunun başında da olsak çok kayıp vermeden başarıyı sağlayamıyoruz.

Üç farklı zorluk seviyesinin yanında sonsuz modda da oynayabiliyoruz. Sonsuz mod kesinlikle oyuna iyice ısındıktan sonra tercih etmeniz gereken bir mod. Çünkü modda düşman birliklerinin ardı arkası kesilmiyor, sürekli olarak asker üretip savaşma durumundayız.

Savaş - strateji oyunlarının olmazsa olmazı yükseltmeler bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Her biri farklı kabiliyete sahip askerlerimiz savaştıkça rütbe atabiliyor ve yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Yükseltme olayını kesinlikle atlamamanızı öneririm. Kolay ve normal modda oynasanız dahi bir noktadan sonra savunma gücünüz zayıflıyor ve güçlendirilmiş askerler yeni üreteceğiniz askerlerden çok daha etkili oluyor.

Farklı haritalarda oynama seçeneği sunan oyunda sürekli gelen düşman birliklerini geldikleri yere götürdükten sonra bir büyükle başa çıkmamız isteniyor ki karanlıkların başıyla kapışmak için tüm silahlarınızı kullanmanız gerekiyor.

YORUMLAR