Extreme Road Trip 2 2015.225.1633.5987 (winphone)
Extreme Road Trip 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    30

  • Üretici

    Roofdog Games

Extreme Road Trip 2, arabalarla çılgın akrobatik hareketler yapabileceğiniz bir Windows Phone yarış oyunu.

Extreme Road Trip 2, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz fizik tabanlı yarış oyunlarından biri. İlk bakışta Hill Climb Racing’e benzese de aslında çok daha zor ve eğlenceli bir yapım.

Windows Phone 8.1 işletim sistemli tüm cihazlarda akıcı bir oynanış sunan yarış oyununda gaz pedalında sorun olan araçları kontrol ediyoruz. Hız kesme lüksümüz olmadığından araçları yolda tutmak oldukça zor. Spor arabalarından polis arabaların birçok araba ile engebeli pistlerde gece – gündüz demeden yarışlara katılıyoruz.

Detaylı hazırlanmış ancak orta seviyede görsellerle karşılaştığımız oyunda amacımız altımıza çektiğimiz arabayla gidebildiğimiz kadar uzun mesafe gitmek. Yol alırken kimi zaman yüksek rampalardan uçuyor, kimi zaman da havada akrobatik hareketler yapıyoruz. Kazandığımız puanlar yaptığımız hareketlere göre değişiklik gösteriyor. Son sürat gittiğimiz aracımızla ne kadar çılgın hareketler yaparsak o kadar fazla puan kazanıyoruz. Puanlarımızı yeni araçların kilidini açmak için kullanıyoruz. Araba demişken oyunda oldukça fazla seçenek var ve sayıları her yeni güncellemeyle artıyor.

Çılgın müzikler eşliğinde bizleri yarışa sokan oyunda çoklu oyuncu desteği de bulunmakta. Tek başımıza yarışabildiğimiz gibi arkadaşlarımızı da davet edebiliyoruz.

Klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız daha aksiyon dolu ve beceri isteyen Extreme Road Trip 2’yi denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR