Farm Up 2015.316.741.2176 (winphone)

Farm Up

Farm Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farm Up, Windows Phone platformunda da en iyi çiftlik oyunlarından biri.

Farm Up, Windows Phone telefonunuzda tek başınızda veya arkadadaşlarıızla beraber oynayabileceğiniz çiftlik oyunlarından biri ve hem görsel açıdan hem de oynanabilirlik olarak Farmville’den aşağı kalır hiçbir yanı yok.

Windows Phone platformunda da karşımıza çıkan çiftlik kurma ve yönetme oyununda 1930’lu yıllarda kriz dönemini atlatmaya çalışan bir aileye yardım ediyoruz. Sıfırdan aldığımız çiftliği gerek sebze ve meyve ekip yetiştirerek, gerek büyükbaş hayvan besleyerek, gerekse de fabrikalar kurarak geliştirmeye çalışıyoruz. Kriz ortamında işimiz oldukça zor ancak imkansız değil.

Bizleri çiftlik hayatının içerisine sokmak amacıyla çevre ve karakter animasyonlarının eklendiği oyunun sosyal ağ entegrasyonu da bulunmakta. Tabii ki oyunu internetsiz de oynayabiliyoruz ancak internete bağlandığımız vakit Facebook arkadaşlarımızı da davet edebiliyor, onlarla birlikte çiftliğimizi büyütmenin keyfini sürebiliyoruz.

Şehir hayatının karmaşasından uzaklaştırıp tatlı yoruculuk sunan çiftlik oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Farm Up, Windows Phone cihazınız için bulabileceğiniz en iyi yapımlardan biri.

Farm Up Özellikleri:

  • Çiftçi arkadaşlarınızdan aldığınız görevleri interaktif haritadan görün.
  • Facebook arkadaşlarınızı davet ederek çiftliğinizi beraber geliştirin.
  • Çiftliğinizi dilediğiniz şekilde özelleştirin.
  • Tekstil ve konserve ürünleri yapabileceğiniz fabrikalar kurun.
  • Ekonominizi canlandırın.

YORUMLAR