Farming Simulator 14 1.2.0.0 (winphone)

Farming Simulator 14

Farming Simulator 14
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6,418

  • Üretici

    GIANTS Software

Farming Simulator 14, mobilde en çok oynanan tarım simülasyon oyunu.

Farming Simulator 14, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz eğlenceli ve kısa sürede bağımlılık yaratan bir tarım simülasyon oyunu. Kendi tarlanızı dilediğiniz biçimde ekip biçebileceğiniz, hasat toplayabileceğiniz oyun açık dünya oynanışına sahip.

Tüm platformlarda en çok ilgi gören tarım simülasyon oyunu Farming Simulator’da ucu bucağı olmayan tarlaların kontrolünü ele alıyoruz. Tamamı gerçek firmalar tarafından üretilmiş traktörleri kullanma şansı bulduğumuz oyunda tarlalarımıza buğday, mısır, kanola ekebiliyor ve pazara sunabiliyoruz. Bunun yanında topladığımız çimen ve otlarla ineklerimizi besleyebiliyor ve besleyip büyüttüğünüz ineklerimizden süt alarak gelir elde edebiliyoruz. Öte yandan biyogaz tesisinde çim veya saman satarak ta para kazanma şansına sahibiz.

Yüksek kalitede detaylı 3 boyutlu grafikler sunan Farming Simulator’ın tek eksi yanı ise her şeyin oynadığınız süre boyunca gelişmesi. Örneğin; oyundan çıktığınız vakit mahsulleriniz büyümüyor. Bunun dışında deneme sürümünde kullanabildiğiniz traktör sayısı oldukça fazla ancak birkaçını sadece tam sürümü satın aldığınızda görebiliyorsunuz.

YORUMLAR