Football Gala Brazil 1.0.0.0 (winphone)

Football Gala Brazil

Football Gala Brazil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Gala Brazil, Dünya Kupası heyecanını cebinizden takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Football Gala Brazil, 2014 Dünya Kupası’nı akıllı telefonunuzdan takip edebileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Canlı maç sonuçları, istatistikler, kadrolar, maç programları ve çok daha fazlasını bu seneki Dünya Kupası için özel olarak hazırlanmış bu uygulamada bulabilirsiniz.

Yenilikçi şık tasarımlı ve basit kullanımlı arayüz ile gelen Football Gala Brazil, Dünya Kupası için geliştirilmiş onlarca mobil uygulamadan biri. Dünya Kupası’nda desteklediğiniz takımın tüm maçlarını ve diğer maçları anbean takip etme fırsatı sunan uygulama ile oynanacak maçlara, gruplara göz atabilir, maçların gün ve saat bilgisine ulaşabilir, bu nefes kesen turnuvaya ev sahipliği yapan 12 stadyum hakkında bilgi alabilirsiniz. En güzeli de maçların saatini bulunduğunuz ülkeye göre göstermesi. Bu da saat farkından dolayı maçın başlama zamanını hesaplama zorluğunu ortadan kaldırıyor.

Football Gala Brazil, Windows Phone Mağazası’ndaki en iyi Dünya Kupası uygulamalarından biri. Öyle ki bu ücretsiz uygulamanın not ortalaması 5 üzerinden 5.