Forza Football 1.0.0.0 (winphone)

Forza Football

Forza Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Forza Football, dünya genelinde kabul görmüş, en kapsamlı canlı maç sonuçları uygulamasıdır.

Forza Football, Dünya Kupası dahil pek çok popüler kupa ve ligi Windows Phone’lu telefonunuzdan kolaylıkla takip edebileceğiniz hem ücretsiz hem de kolay kullanımlı bir canlı maç skoları uygulamasıdır. Güncellemeleri diğer uygulamalara nazaran inanılmaz derecede hızlı ve doğru şekilde ileten uygulama kapsamlı içeriğiyle de dikkat çekiyor.

Forza Football, takip ettiğiniz lig ve kupalar hakkında anlık bildirimler sunan dünya genelinde kabul görmüş popüler bir futbol uygulaması. Canlı maç anlatımları, maç fikstürleri, istatistikler, olaylar ve daha fazlasını bu uygulamada bulabilirsiniz. Desteklediğiniz takımlar için uyarı ayarlayabilir, maçları ana ekranınıza sabitleyebilir, her maç ve her takım için detaylı bildirimler (goller, kartlar) alabilirsiniz.

Forz Football’un Windows Phone sürümü diğer platformlara göre oldukça basit arayüz ile geliyor ve Türkçe dil seçeneği bulunmuyor. Başlangıç ekranında o gün oynanacak maçlar, takip ettiğiniz lig ve takımlar gösteriliyor. Oynanacak ve oynanmış maçları görebiliyor, her bir maç için istatistik, olay ve videoalara kolaylıkla göz atabiliyorsunuz. Menüler oldukça basit tasarlandığınız tüm bunlara erişmeniz zor olmuyor.

Forza Football, dünya genelinde düzenlenen turnuvaları takip etmenin en basit ve hızlı yolu. Maç skolarını en doğru ve hızlı şekilde alabileceğiniz ücretsiz ve popüler bir uygulama arıyorsanız Forza Football nokta atışı diyebilirim.

YORUMLAR