GollerCepte 1967 1.0 (winphone)

GollerCepte 1967

1.0
GollerCepte 1967
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GollerCepte 1967, Turkcell tarafından geliştirilmiş, Trabzonspor takımına ait her şeyi içeren bir spor uygulamasıdır.

Trabzonspor taraftarıysanız, takımınız hakkında gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız GollerCepte 1967 adlı uygulamadan daha zengin içerik sunanını bulamayacağınızın garantisini verebilirim. Maç anında golleri, hiçbir yerde okuyamayacağınız haberleri, gol videoları dahil koyu bir taraftar olarak ihtiyaç duyacağınız her şey bu uygulama ile elinizin altında.

GollerCepte 1967, Turkcell’in Trabzonspor taraftarına ücretsiz olarak sunduğu eşsiz bir uygulama. Uygulamada yok yok; Futbol – voleybol – basketbol takımlarının tüm maçlarını takip edebilir, yurt içi ve dünyadan futbolla ilgili haberleri okuyabilir, takımınızın sosyal ağ hesaplarını takip edebilir, güncel kadro ve istatistiksel bilgilere ulaşabilir, sezon fikstürüne bakabilir, gollerden anında haberdar olabilir, tribün alanında diğer Trabzonspor taraftarları ile doyasıya konuşabilirsiniz.

GollerCepte 1967 uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilmekte. Ancak maçın sadece ilk golünü değil tüm gollerini izleyebilmek, reklamlara rastlamamak, videoları internet paketinden harcamadan izlemek için Premium üyeliğe geçmeniz gerekmekte.

YORUMLAR