Google Maps 8.7.2.6 (winphone)
Google Maps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,137

  • Üretici

    Google

Google Maps, Windows Phone platformundaki en başarılı harita uygulamasıdır.

Google’ın popüler haritalar uygulaması Google Maps, Windows Phone için resmi olarak bulunmasa da mağazada onlarca aynı adda veya farklı isimlerle harita uygulaması ekleniyor, eklenmeye de devam ediyor. Bu uygulamalardan birisi de Google Maps.

One Maps tarafından adı sanı duyulmamış bir kullanıcı tarafından ücretsiz olarak sunulan Google Maps, resmi uygulamanın çoğu özelliğini kullanmamıza izin veriyor. Bu yönden Windows Phone Mağazası’ndaki en başarılı harita uygulamaları arasında olduğunu söyleyebilirim.

Türkçe dil desteği ile gelen harita uygulama sayesinde dünya genelinde 100 milyondan fazla yer hakkında bilgi alabiliyorsunuz. Özellikli ülkelerin caddelerini, yeme-içme, eğlence ve turistik mekanlarını 360 derecelik sokak görünümü üzerinden gezme imkanın tanınması, he ne kadar Türkiye’de başarılı bir şekilde çalışmasa da en beğendiğim özellikler arasında. Dilediğiniz ülkeyi oturduğunuz yerden karış karış gezmenin yanında gerek yürüyerek, gerek topluma taşıma araçları ile, gerekse de arabanızla gideceğiniz yere nasıl ulaşacağınızı öğrenebiliyor, trafik yoğunluğunu, yol çalışması olup olmadığını görebiliyorsunuz.

Mekanlar hakkında fotoğraf ve incelemelere de ulaşabileceğiniz Google Maps, sesli navigasyon, 360 derecelik harita görünümü, yol tarifi ve daha pek çok özelliği ile diğer harita uygulamalarını arkasında bırakıyor.

YORUMLAR