Grand Theft Auto: San Andreas 1.0.0.0 (winphone)

Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  21,144

 • Üretici

  Rockstar Games

Grand Theft Auto: San Andreas'ın Windows Phone ile uyumlu versiyonu

Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar'ın ilk olarak 2004 yılında yayınladığı orjinal Grand Theft Auto: San Andreas oyununun Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlara uyarlanmış halidir.

GTA: San Andreas Carl Johnson adlı kahramanımızın 90'lı yıllarda geçen hikayesini konu alıyor. Carl Johnson bir süredir evi olan Los Santos'tan uzakta yaşamaktadır. San Andreas'a bağlı bir bölge olan Los Santos uyuşturucu, suç ve yolsuzlukla çürümüştür ve bu nedenle film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu dağıtıcılarından ve çete üyelerinden kaçar olmuşlardır.

Carl Los Santos'tan uzak kaldığı yılların ardından annesinin ölüm haberiyle sarsılır. Aynı zamanda ailesi parçalanmış, çocukluk arkadaşları ise kıyametin eşiğine gelmiştir.

Carl tam evine dönmek üzereyken Los Santos'un yolsuzlukla meşhur olan ve Tenpenny'nin liderlik ettiği polisleri Carl'ın üzerine bir cinayet iftirası yüklerler ve artık Carl sokakların kontrolünü ele geçirmek ve ailesini kurtarabilmek için kendisini bütün San Andreas'a yayılan bir maceranın içerisinde bulur.

GTA San Andreas orjinal oyundaki hikayeyi koruyor ve mobil cihazlar için tamamen elden geçirilerek yenilenmiş grafikler ve uyumlu bir kontrol yapısı sunuyor. Oyun şu ana kadar mobil cihazlar için geliştirilmiş GTA oyunları arasında en büyük açık dünyaya sahip ve oyuncuya sınırsız özgürlük tanıyor. Grand Theft Auto: San Andreas'ta San Andreas'ın 3 büyük şehri olan San Fierro, Los Santos ve Las Venturas'ı ziyaret edebilmekteyiz. 

Oyunun ana özellikleri şunlar:

 • Yenilenmiş, yüksek çözünürlüğe uyarlanmış grafikler ve ışıklandırma efektleri
 • Geliştirilmiş renk paleti, karakter ve araba modelleri
 • Oyunun rahatça oynanabilmesini sağlayan mobil cihazlara özel kontrol yapısı, farklı kontrol şemaları, kontrolleri kişiselleştirebilme
 • Ayarlanabilir grafik seçenekleri

Not: Oyun kurulum için 2.5 GB boş depolama alanı gerektirmektedir. Oyun şu an için sadece şu cihazlarda çalışabiliyor:

Nokia Lumia 1520, Nokia Lumia 1320, Nokia Lumia 822, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 810, HTC: 8XT

YORUMLAR