GT Racing 2 1.2.2.5 (winphone)
GT Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GT Racing 2, Gameloft tarafından sunulan ve ücretsiz olarak oynanabilen popüler araba yarışı oyunudur.

GT Racing 2: The Real Car Experience, dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan oldukça popüler araba yarışı oyunudur. İster arkadaşlarınızla veya isterseniz de dünyanın dört köşesindeki en iyi araba yarışçılarıyla kapışma fırsatı. Tozu dumana katmaya hazır mısınız?

Hem ücretsiz olması hem de gerçek sürüş keyfini yansıtması sebebiyle dünyanın en çok oynanan araba yarışları arasında kendine yer bulan GT Racing 2, Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletinizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz harika ötesi bir yarış oyunu.

Aralarında Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi ve Ford’un da bulunduğu 30’un üzerinde lisanslı araba ile Laguna Seca da dahil 13 pistte yarışma imkanı buluyoruz. Teke tek kapışma, devirme, geçiş ve klasik yarışı da içeren 1000’den fazla etkinlikte yer alma şansı. Üstelik haftalık olarak düzenlenen yarışlara katılarak yeni bir ücretsiz arabanın sahibi olabilirsiniz.
Grafikleri kadar gerçeğe yakın fizik motoru ile de dikkat çeken GT Racing 2’de her zaman günlük güneşlik yarışlar gerçekleşmiyor. Kimi zaman gündüz kimi zaman da gece yarışlarında sürpriz yaşamamak için her türlü hava koşuluna karşı hazırlıklı olun. Sizi yarışa dahil eden iç kamera dahil 4 farklı kamera açısından dilediğinizi seçerek yarışın keyfini sürün.

Gameloft tarafından geliştirilen, grafikleri, oynanışı ve atmosferi ile ortalığı kasıp kavuran GT Racing 2’ye varsayılan oyunlarınız arasında kesinlikle yer vermelisiniz.

GT Racing 2 Özellikleri:

  • Tamamı lisanslı 67 spor araba ve 13 pist
  • Farklı yarış seçenekleri ile 1000’in üzerinde etkinlik
  • Her hafta 28 yeni meydan okuma
  • Etkileyici fizik motoru
  • İç kamera dahil 4 farklı kamera açısı
  • Değişik saatler ve hava koşulları
  • Tek ve çok oyunculu mod

YORUMLAR