Guess The Color 1.3.0.0 (winphone)

Guess The Color

Guess The Color
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Guess The Color, yüzlerce objenin rengini tahmin etmeye çalıştığınız ücretsiz bir Windows Phone bulmaca oyunu.

Guess The Color, adından da anlayacağınız üzere nesnelerin rengini bilmeye çalıştığınız ufak boyutlu bir Windows Phone oyunu ve de ücresiz indirebiliyorsunuz. En düşük seviye Windows Phone cihazlarda bile rahatlıkla oynanabilecek şekilde tasarlanmış bu renkli bulmaca oyununda yüzlerce çizgi film karakteri, logo ve obje renksiz halleriyle karşınıza çıkıyor. Onca renk arasından doğru rengi bulmak ise son derece zor.

Guess The Color, Android ve iOS platformunda indirilebilir olan Colormania oyunundan esinlenerek hazırlanmış bulmaca türünde boş zamanlar için oldukça ideal oyunlar arasında. Kafa yormayan bulmaca oyunlarından hoşlanıyorsanız kesinlikle es geçmeyin derim.

Renkli bulmaca oyunları arasında yer alan Guess The Color oyununda amacınız karşınıza çıkan nesnenin rengini doğru tahmin edebilmek. Bunun için tek yapmanız gereken soru ekranında gösterilen renklere dokunmak ve görseli boyamak. Oldukça basit geldi değil mi? İlk bölümler için haklısınız ancak ilerledikçe rengini tahmin etmeye çalıştığınız nesne tek renkten çoklu renge geçiş yapıyor. Gösterilen nesneyi çok iyi bilmiyorsanız doğru renkleri bulmanız oldukça zorlaşıyor. Yanlış renge dokunduğunuzda canınız eksiliyor ve birkaç yanlış dokunuştan sonra oyuna veda ediyorsunuz. Tabii ki nesnenin rengini bulmanızda yardımcı öğeler de var ancak bunlar sınırlı; hemen de tükeniyor.

8 seviyenin olduğu oyunda yüzlerce nesne ile karşılaşıyoruz. Rengi alınmış nesneler arasında yok yok. Popüler mobil oyunların ikonik kahramanları, sosyal ağ uygulamaları, araba şirketleri, yeme-içme mekanları, trafik işaretleri, programlar, bilgisayar firmaları, alışveriş siteleri ve daha saymakla bitiremeceğim yüzlerce obje oyuna dahil edilmiş. Bu objelerden bazıları tek renk, bazıları da birkaç renkten oluşuyor.

Guess The Color, çok basit bir bulmaca oyunu gibi gözükmesine rağmen kısa sürede sarıyor.

YORUMLAR