Hexic 14.3.12.1028 (winphone)

Hexic

Hexic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hexic, eşleştirmeye dayanan bulmaca oyunudur.

Hexic, Windows Phone 8'li akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu yenilikçi bulmaca oyunudur. Renkli altıgenleri eşleştirmeye dayanan bu zorlu bulmaca oyununda geçmeniz gereken onlarca bölüm sizleri bekliyor.

Renkli arayüze sahip bulmaca oyunda amacınız farklı renklerdeki altıgen parçalardan en az üçünü eşleştirmek ve en yüksek puanla bölümü tamamlamak. Benzer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi Hexic'te de ekstra puanlar kazanabiliyorsunuz. Bunun için aynı renkteki dört ve daha fazla parçayı birleştirmeniz gerekiyor. Ayrıca zorlandığınız bölümlerde -oyunu açan- çeşitli öğeleri kullanabilirsiniz. Ancak bu öğelerin sınırlı sayıda olduğunu unutmayın.

Microsoft Studios tarafından sunulan oyunda oyunun nasıl oynanacağını gösteren eğitim bölümü de bulunuyor. Hexic oyununu ilk defa oynamıyorsanız, bu bölümü atlayabilir ve direk oyuna geçiş yapabilirsiniz. Kolaydan başlayan oyun gitgide zorlaşıyor. 100. bölüme ulaşmak içinse kafa yormanız gerekiyor. Kısacası oyun oynanışı itibariyle basit gibi görünse de aslında oldukça zor.

Eşleştirmeye dayanan bulmaca oyunlarını seviyorsanız Hexic'i kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR