Hugo Troll Wars 1.9.6.0 (winphone)

Hugo Troll Wars

Hugo Troll Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hugo Troll Wars, trollerin başı Hugo ile cadıların kraliçesi Şila'nın arasındaki savaşı konu alan sürükleyici bir strateji oyunu.

Hugo Troll Wars, Windows Phone tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz strateji oyunlarından biri. Trolerin başı Hugo ile cadıların kraliçesi Şila arasındaki amansız savaşı konu alan yapım hem tekli hem de çoklu oyuncu modunu destekliyor.

Türkçe dil desteği ile geldiğinden rahatlıkla oynayacağınızı düşündüğüm strateji – savaş oyununda amacınız köyünüzü olabildiğince genişletmek ve dört bir tarafınızı saran devasa canavarlardan oluşan ordulara karşı direnmek. Köyünüzü geçilmez bir kaleye dönüştürebileceğiniz çok sayıda birim bulunuyor. Okçu kuleleri, havanlar, bombalar, tuzaklar, duvarlar kullanabilekleriniz arasında. Ayrıca savaşçı, büyücü, ejderhalardan oluşan güçlü ordularla destek vermeniz mümkün.

İster tek başınıza mücadele edebileceğiniz isterseniz güçlü ittifaklar kurarak diğer oyuncularla birlikte güçlerinizi birleştirerek düşman birliklerini püskürtebileceğiniz Hugo Troll Wars oyunu ücretsiz olarak oynanabiliyor ancak oyunu hızlandırmak veya ekstra öğeler satın almak için gerçek para kullanmanız gerekiyor.

YORUMLAR