Javelin Masters 2 1.4.1.0 (winphone)

Javelin Masters 2

Javelin Masters 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    21

  • Üretici

    Fingersoft

Javelin Masters 2, Windows Phone 8 üzeri cihazlarda oynanabilen bağımlılık yaratan yepyeni bir spor oyunu.

Javelin Masters 2, Windows Phone cihazımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz bir spor oyunu. Hill Climb Racing, Fail Hard gibi oldukça popüler oyunların geliştiricisi Fingersoft’un imzasını taşıyan yapım görsel açıdan oldukça zayıf olmasın karşın ilginç bir şekilde uzun süreler oynattırıyor ve de kısa sürede bağımlılık yapıyor.

Windows Phone cihazınızda oynadığınız oyunlar arasında spor da yer alıyorsa Javelin Masters 2’yi kesinlikle indirip oynamanızı tavsiye ediyorum. Grafikleri gördüğümde DOS işletim sistemini kullandığım zamanlara gittiğim oyunu oynamaya başladığımda oldukça şaşırdım. Görsel açıdan tabiri yerinde ise yerlerde sürünen oyun o kadar zevkli bir oynanış sunuyor ki bir kere oynamakla yetinmiyorsunuz.

Cirit tutan bir sporcuyu yönettiğimiz oyunda amacımız ciriti olabildiğince uzağa fırlatmak. Bunun için öncelikle sporcunun ciriti düzgün tuttuğundan emin olmamız gerekiyor. Sonrasında sağ alta konumlandırılmış butonlara dokunarak sporcunun koşmasını sağlıyoruz ve atış noktasına geldiğimizde de ciriti bırakıyoruz. Ne kadar uzun mesafe atarsak sporcumuz o kadar gelişiyor ve sonraki atışları daha düzgün yapabiliyor. Bu noktada bir ipucu paylaşmak istiyorum. En iyi atışı yapmak için üç şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Birincisi; sporcunuzun ciriti tutuş şekli. İkincisi; sporcunuzun koşma hızı (ayak butonlarına ne kadar seri dokunursanız o kadar hızlı koşuyorsunuz.) Üçüncüsü de; doğru zamanlama. Bu üç unsura dikkat ederseniz kolaylıkla rekor kırabilir ve diğer oyuncuları geride bırakabilirsiniz.

Javelin Masters 2, vakit geçirmek için harika bir Windows Phone oyunu. Görsellikten ziyade oynanışa önem veren biriyseniz kesinlikle indirin.

YORUMLAR