Lara Croft GO (winphone)
Lara Croft GO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    80

  • Üretici

    SQUARE ENIX

Lara Croft GO sıra tabanlı bir strateji oyunudur

Lara Croft GO, Tomb Raider serisine yeni bir yaklaşım ve oyun tarzı kazandıran bir mobil strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun olan Lara Croft GO, Tomb Raider serisisnin yıldızı Lara Croft'un tehlike ve heyecan dolu maceralarını mobil cihazlarımıza taşıyor. Square Enix, daha önceden Hitman GO ile yaptığı işi Tomb Raider serisine de uyguluyor ve Tomb Raider oyunlarını sıra tabanlı strateji türüne dönüştürüyor. Lara Croft GO'da unutulmuş bir medeniyetin kalıntıları arasında Zehir Kraliçesi'nin sırlarını çözmeye çalışan Lara Croft'u yönetiyoruz. Oyun boyunca antik harabelere yolculuk ediyoruz ve bu harabelerde doğal engellerin yanında ölümcül tuzaklar ve düşmanlarla mücadele ediyoruz.

Lara Croft GO'nun oyun yapısı bir satranç oyunu gibi. Her sahnede hareketlerinizi dikkatli bir şekilde planlayıp hamle yapmanız gerekiyor. Karşımıza çıkan bulmacaları çözerken farklı eşyaları keşfetmeniz ve ihtiyaç duyduğunuz anda kullanmanız gerekiyor.

Lara Croft GO içerisinde birçok gizli eşya bulunmakta. Bu eşyaları keşfettiğinizde Lara için yeni kostümlerin kilidini açabiliyorsunuz. Oyunun grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir. Oyun atmosferi loş ışıklı ortamlar ve bu ortamlara uyumlu müziklerle pekiştiriliyor. Lara Croft GO genel olarak ödediğiniz parayı hakeden bir oyun olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR