Logos Quiz 2.4.0.0 (winphone)

Logos Quiz

Logos Quiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Logos Quiz, Windows Phone kullanıcıları tarafından en çok oynanan logo bulmaca oyunu.

Logos Quiz, Windows Phone Mağazası’ndaki logo bulmaca oyunları arasında en popüleri ve de ücretsiz indirip oynayabiliyoruz. Her gün televizyonda, sokakta, internette gördüğümüz veyahut kullandığımız ürünlerini logolarını karşımıza çıkaran bulmaca oyununda yüzlerce logo yer alıyor. Bu logoların tümünü hiçbir yardım almadan bilmek ise herkesin harcı değil.

Windows Phone platformunda en çok oynanan logo bulmaca oyununda yüzlerce sayıda yüksek çözünürlüklü logo ve resim karşımıza çıkıyor. Soruları bildikçe seviye atlıyoruz. Oyunda en eski logolar da yer aldığından bir noktadan sonra ipuçlarını kullanmak zorunda kalıyoruz. Sınırlı sayıda olan ipuçları bize logo hakkında tek cümlelik oldukça kısa bir bilgi sunuyor. Ancak ipucu hakkımız üç ile sınırlandırılmış. Daha fazla ipucu için oyunun tam sürümünü satın almamız gerekiyor. İpuçlarının yanı sıra sorunun yanıtını tek seferde açabilen yıldız hakkımız var. Bu da sınırlı olduğundan bulamayacağınızı düşündüğünüz, bir türlü aklınıza gelmeyen logolarda kullanmanızı öneririm.

Logo bigimizi test eden oyunda toplam 8 seviye bulunuyor. İk seviyede 80 logo yer almakta. Logolardan dilediğimiz seçip oyuna başlıyoruz. Tüm logoları bildiğimizde ikinci seviye geçiyor ve böyle böyle ilerliyoruz. Seviyeleri tamamladıkça puan kazanıyoruz ve en iyiler listesinde en yüksek puanı yapmış yani en fazla logoyu bilmeyi başarmış kişileri görebiliyoruz. Bence oyunun zaman sınırlı sürümü olsaydı yani logoları belli bir süre içerisinde bilmemiz istenseydi çok daha zevkli bir oyun olurdu. Ancak bu haliyle de oynanabilir ve eğlendiriyor.

YORUMLAR