Mini Motor Racing 1.0.0.0 (winphone)
Mini Motor Racing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    154

  • ÜRETİCİ

    NEXTGEN REALITY PTY LTD

Mini Motor Racing, mini arabalarla yarışlara katıldığınız oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

Mini Motor Racing, ufak boyutlu arabalarla daracık pistlerle yarıştığımız zor ama eğlenceli bir yarış oyunudur. Her biri farklı sürüş tekniği gerektiren ve farklı stillere sahip mini arabalarla gündüz ve gece yarışlarına katılıyor, büyük ödülün sahibi olmak için rakiplerimizle kıyasıya mücadele ediyoruz.

Hem tek başımıza hem de arkadaşlarımıza karşı oynama fırsatı sunan Mini Motor Racing, size çocukluk yıllarınızı anımsatacak oynarken keyif alacağınız harika bir araba yarışı oyunu. Yarıştığımız tüm araç ve pistler oldukça detaylı tasarlanmış. Oyunda her çeşit araçla yarışma şansına sahibiz. İster spor bir araba seçin, ister bir okul otobüsünü alın, isterseniz de klasik bir Amerikan arabası… Kazandığınız her yarış sonrası yeni bir arabanın kilidini açabiliyor veya mevcut arabanızın performansını artıran yükseltmeler uygulayabiliyorsunuz. Nitro hızlandırıcı gibi modern teknoloji ile donatılmış bu mini arabalarla farklı hava koşullarında gece ve gündüz yarışlarına katılıyorsunuz. Oyundaki pist sayısı ise 30.

Farklı kontrol seçenekleri sunan oyunda mini arabalarla kıyasıya yarışlar sizleri bekliyor. Hem arabaların hem de pistlerin ufak olması oyunu zor ve heyecanlı kılan etmenler arasında. Tabii ki nitroyu kullanarak birden hızlanıp rakibinizi geride bırakmanız mümkün. Ancak nitro sınırlı sayıda olduğundan kritik ve gerçekten ihtiyaç duyduğunuz bir anda kullanmanız yararınıza olacaktır.

Mini Motor Racing, Windows Phone platformunda kullanıcılar tarafından tam not almayı başaran ender araba yarışı oyunlarından.

YORUMLAR