Mirror's Edge 1.1.31.0 (winphone)

Mirror's Edge

Mirror's Edge
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirror's Edge, parkour heyecanını Windows Phone cihazlara taşıyan en başarılı yapım.

Mirror's Edge, Electronic Arts imzasını taşıyan birinci şahıs kamera açısından oynadığımız bir koşu oyunu. Koşma oyunu olduğundan tahmin edeceğiniz üzere aksiyon dozu oldukça yüksek bu oyunda Faith adında işlemediği bir cinayetten ötürü hapse atılan kız kardeşi için kanuna kafa tutan bir koşucuyu kontrol ediyoruz.

Tüm platformlarda oynanabilir olan aksiyon yüklü koşu oyunu Mirror’s Edge, ekstrem sporlarla ilgilenenlerin daha çok bileceğini düşündüğüm, insan vücudunun sınırlarını zorlayan son derece tempolu bir spor türü olan parkouru başarılı bir şekilde yansıtan ender yapımlardan. Koşucumuzu çoğunlukla birinci şahıs kamera açısından görüyor (kol ve bacaklarını görüyoruz.) yani onun yerine geçiyoruz ve atlama sahnelerinde kamera sallanarak bizi atmosferin içerisine dahil ediyor.

Parkour heyecanını mobil platforma taşıyan oyunda yüksek duvarlara atlıyor, rampalardan adeta uçuyor, bir örümcek gibi duvarlara tutunarak ilerliyor, çatı katlarında korkusuzca geziniyoruz. Tüm bu hareketleri yapabileceğimiz 14 bölüm bulunuyor. Karşımıza çıkan düşmanları atlatmak için de el ve ayaklarımızı seri bir şekilde kullanıyoruz.

Birinci şahıs kamera açısından oynanan tempolu oyunlara sıcak bakıyorsanız hem oynanışıyla hem de müzikleriyle etkileyici Mirror's Edge oyununu Windows Phone cihazınıza indirip bir göz atlamalısınız. Unutmadan, oyun deneme sürümü olarak geliyor ve tam sürüm için 7 TL ücret ödemeniz gerekiyor.

YORUMLAR