Mobli 4.0.0.3 (winphone)

Mobli

Mobli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobli, canlı video ve fotoğraf paylaşımı yapabileceğiniz sosyal ağ uygulamasıdır.

Mobli, dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla fotoğraf ve video paylaşımında bulunarak etkileşime geçebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Windows Phone 8 ve üzeri telefonunuzda kullanabileceğiniz sosyal ağ tabanlı fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan Mobli ile neler mi yapabilirsiniz?

  • Tatilde, işte, evde, dışarıda nerede olursanız olun anı canlı olarak kaydedebilir ve takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Lumia telefonunuzla çektiğiniz yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı yenilikçi filtrelerle birleştirerek göz alıcı fotoğraflar elde edebilirsiniz.
  • Fotoğraf ve gerçek zamanlı videonuzu paylaşırken konumunuzu da ekleyebilir, etiketlerle ilgi çekebilirsiniz. Başkaları tarafından paylaşılan konum ve etiketleri de takip edebilirsiniz.
  • Keşfet ile dünyanın dört bir yanında çekilen fotoğraf ve canlı videolara hızlıca ulaşabilirsiniz. Paylaşımını beğendiğiniz kişiyi hemen takibe alabilir, dilerseniz abone olabilirsiniz.
  • Push bildirimler sayesinde gönderilerinize yapılan yorumlardan, beğenilerden, yeni bir kişi takibinden anında haberdar olursunuz.

Gerçek zamanlı (Canlı) video kaydı yapabileceğiniz, aynı zamanda fotoğraf ta paylaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Mobli’yi kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR