MSN Food & Drink 3.1.4.438 (winphone)

MSN Food & Drink

MSN Food & Drink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Food & Drink, Türk ve Dünya mutfağından yüzlerce tarifi bulabileceğiniz, kendi yemek planınızı yapabileceğiniz kapsamlı bir yemek uygulamasıdır.

Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan MSN Food & Drink (MSN Yeme – İçme) uygulaması, Windows Phone platformundaki en kapsamlı yemek uygulamasıdır. Dünyaca ünlü şefler tarafından hazırlanmış farklı damak tatlarına hitap eden yüzlerce lezzeti bulundurmanın yanı sıra kendi alışveriş listenizi hazırlanmanıza ve yemek planınızı yapmanıza izin vermektedir.

İçeriği kadar modern ve sadeliği birleştiren kullanıcı dostu arayüzü ile de dikkat çeken MSN Food & Drink uygulamasında tarifler kategoriler şeklinde sunulmaktadır. Bu sayede bayram, sevgililer günü gibi özel günlerde veya diyet yapmak durumunda olanlar için yapılması en uygun tarifleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Yemek türünün yanında tarifleri mutfak, pişirme yöntemi, toplam süre ve zorluk derecesine göre de filtreleyebilirsiniz.

Türk ve Dünya mutfağına ait yüzlerce tarifin yanında dünyaca ünlü şeflerin profillerine göz atarak sundukları lezzetleri kendi mutfağınızda deneyebilirsiniz. Ayrıca “Kışlık yiyecek hazırlamanın püf noktaları”, “Et ve sebze sularını saklamak için ipuçları”, “Terbiyeler nasıl hazırlanır?” gibi mevsime özel hazırlanan ipuçları ve yöntemleri videolu olarak görebilirsiniz.

Tamamen Türkçe hazırlanmış arayüz ile gelen MSN Food & Drink (MSN Yeme – İçme) uygulamasını yükleyerek dünya mutfağından yeni lezzetler keşfedebilir ve misafirlerinize sunabilirsiniz.

YORUMLAR