Mussoumano Game 1.0.5.0 (winphone)

Mussoumano Game

Mussoumano Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mussoumano Game, yüksek kalitede grafikleri ve animasyonları dikkat çeken sonsuz koşu türünde bir mobil oyundur.

Mussoumano Game, zengin ve ünlü bir Arap şeyhinin kaçırılan kız arkadaşlarınızı bulmasına yardımcı olduğumuz bir oyundur. Yüksek kalitede grafikleri ve heyecanlandıran ses efektleri ile dikkat çeken bu sonsuz koşu oyununu Windows Phone’lu telefon veya tabletinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Maqna Interactive tarafından geliştirilen oyun bir Arap şehrinde geçiyor ve Mussoumano adındaki genç bir Arap şeyhine düşmanları tarafından kaçırılmış kız arkadaşlarını bulması ve kurtarması için yardım ediyoruz. Gerek zıplayabilen develeri, gerek uçan halıyı, gerekse de sihirli bulutları satın alarak önümüze çıkan engelleri aşıyor ve şeyhin kız arkadaşlarını tek tek kurtarıyoruz. Yol boyunca karşımıza çıkan altınlar da oldukça önem arz ediyor. Zira karakterimizi güçlendirmek, yeni araçların kilidini açmak, yüksek puan elde etmek için mümkün olduğunca fazla sayıda altın toplamamız şart.

Hem gündüz hem de gece modu sunan oyun oynanış yönünden oldukça basit gibi görünüyor. Yüksek duvarları ve sıralanmış kutuları aşmak için tek yapmamız gereken ekranın herhangi bir yerine kısa süreli dokunmak veya basılı tutmak. Tabii ki her sonsuz koşu oyununda olduğu gibi dokunma zamanını iyi ayarlamanız gerekiyor. Zira bir hata yaptığınızda oyuna en baştan başlıyorsunuz.

Sonsuz koşu türünde oyunları seviyorsanız, Arap şehirlerinin gizemli havasını içinizde hissettiren Mussoumano Game’i kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR