My Burger Shop 2 (winphone)

My Burger Shop 2

My Burger Shop 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Burger Shop 2, müşteri akınına uğrayan bir fast food restoranını işlettiğiniz zaman yönetimi oyunu.

My Burger Shop 2, farklı malzemelerle kendi leziz hamburgerlerinizi hazırlayabileceğiniz bir fast food restoranı işletme oyunu. Hiçbir ücret ödemeden ilerleyebileceğiniz zaman yönetimi oyununda amacınız insanların konuşacağı hamburger, cheeseburger’ler hazırlamak.

Tapps’ın Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz açtığı restoran işletme oyununda ilk gününüz tahmin edeceğiniz üzere fazla yoğun geçmiyor. Birkaç basit hamburger hazırlayarak günü az bir kazançla kapatıyorsunuz. Günler geçtikçe farklı ve bol malzeme içeren hamburgerler hazırlamaya başlıyorsunuz. Ekstra soğan, marul, turşu ile hem göze hem de mideye hitap eden hamburgelerinizde sosis, tavuk köftesi alışılmışın dışında malzemeler kullanarak farklılığınızı ortaya koymanız da mümkün.

Oyunda gün içerisinde gösterdiğiniz performans son derece önemli. Günlük kazanmanız gereken miktara bakmadan olabildiğince fazla müşteri karşılamalısınız. Bu, yorucu bir iş olsa da gün sonunda kazancınızın üstüne çıkacak ve işletmenizi daha hızlı geliştirebileceksiniz. Farklı zengin menüler, şık görünümlü bir fast food restoranı... Buna hangi fast food sever hayır diyebilir ki?

Müşteri akınına uğrayan bir burger restoranı işlettiğiniz oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

YORUMLAR