My Mixtapez 2.2.5.0 (winphone)

My Mixtapez

My Mixtapez
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siyahi müzik trendini anında yakalamanızı ve dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

iTunes ve benzeri müzik uygulamalarını mobil cihazlarınızda etkin olarak kullanıyorsanız daha önce karşılaşmadığınız müzik deneyimleri için hazırlıklı olun, çünkü My Mixtapez isimli bu müzik uygulaması hiçbir yerde ulaşamayacağınız mixtape çalışmalarınızı önünüze seriyor. Sınırsız mixtape indirebileceğiniz bir müzik kutusu olan bu uygulama videolu özel yayınları izleyebileceğiniz bir arşive sahip.

İstediğinizde listeden bulduğunuz müzikleri direkt olarak internet akışı üzerinden dinleyebiliyorsunuz. İnternetinizin bağlı olmadığı durumlar için müziği indirip sada sonra da dinlemeniz mümkün. Bir başka güzellik de bu müzikleri sosyal medya hesapları üzerinden kolayca paylaşabiliyor olmanız. Müzik zevkinizi takip edenlere beğendiğiniz parçaları ulaştırmak kolay olacaktır.

My Mixtapez kullanacak olanları bekleyenler Rap, R&B, Hip Hop ve bu müzik camiası içerisinde yer alan trendler içerisinde oldukça zengin bir arşive erişiyorlar. Ünlü müzisyenler ile bir araya gelen My Mixtapez ekibi başka bir yerde bulmanızın mümkün olmayacağı birçok eşsiz single çalışmalarına imza atmış oluyor.

Spotify kullanıcılarının ücretsiz paketten alışık oldukları reklam yayınlarının bir benzeri örneği de bu uygulamada mevcut. Aylık abonelik ile birlikte hem bu reklamlardankurtuluyorsunuz, hem ses kalitesinde bir artış oluyor, hem de sınırsız indirme imkanınız oluyor.

YORUMLAR